Veoma često se izvinjavamo zato što nam je previše stalo do mišljenja drugih, ili jednostavno mislimo da je tako učtivo i pristojno. Toliko smo navikli često izgovarati beskrajnim „izvini“, da apsolutno zaboravljamo na situacije kada to uopšte ne treba raditi. Mi u „Femini“ verujemo da izviniti se – to nije...