Kažu da u svađi ili prilikom kritike nikada ne treba kritikovati osobu već njeno ponašanje. Na primer, nije dobro reći "Ti si loš," već "Nisi to dobro uradio." Takve stvari mogli smo da osetimo na svojoj koži kada smo bili mali. Ovu nepravdu imamo priliku da ispravimo ne samo kao...