Devojke, da se razumemo. Ako se dečko ne javlja, to je zato što ne želi da se javi. Nema vremena, previše radi, ima puno obaveza, tek je izašao iz veze, bivša ga je puno povredila-sve je to jedna velika glupost i šifra za: “nisam zainteresovan”. Nema izgovora, ništa tu nije...