Shvatila sam nešto što sam nekako oduvek znala ali nikad nije došlo na red da se o tome razmišlja, da se uzme u obzir, da se prihvati kao životna činjenica. Ljudi bi ljudima trebalo da su najvažniji. Na ljude bi ljudi morali da obraćaju najviše pažnje. Život teče kao najbrža...