U pohvali ima više nametljivosti nego u kritici. Tako je govorio Niče. Pa opet, ljudi smo. I tako, volimo kada nas hvale, a ne kritikuju. Zbog lepe reči često poletimo, loša učini da potonemo. Ljutimo se kada nam bliski prijatelji zamere da smo bili bezobzirni prema njima, negodujemo kada šefovi...