Zar ne bi bilo divno da ne moramo svako jutro da trčimo na stanicu kako bi se gurali u prepunim autobusima zajedno sa ostalim (ne)srećnicima koji isto tako žure na posao? Mnogi ljudi već neko vreme nemaju ovaj problem budući da rade iz svog toplog doma, a gledajući statističke podatke...