Zašto si tako mirna? – upitala me je moja nova koleginica, Zar ti nimalo nije stalo da ostaneš ovde da radiš? ili se bar nadam da će biti, jer ćemo u naredna tri meseca saznati da li nakon prakse dobijamo posao u kompaniji. O da, stalo mi je! Kad bi...