BEOGRAD - Svaki drugi učenik sedmog razreda u Srbiji svakodnevno jede slatkiše, trećina njih nema u ishrani zastupljeno povrće, a da svaki četvrti ne jede voće, rezultati su istraživanja o znanju, stavovima i navikama učenika sprovedenog u okviru projekta "Zdravo rastimo". Kako je danas saopšteno, pokazalo se da više od...