Često u razgovoru sa prijateljica čujem “ali znaš, mi sada imamo neke godine, nije to prikladno.”. Ponekad ono imam osećaj da kada zakoračiš u tridesetu da sve treba stati, sve moraš posložiti u kutije i to mora biti tako – kutija stan, kutija, posao od 8 do 16, kutija, venčanje, muž, dvoje dece…...
Kada zgazimo u dvadesete počnemo razmišljati o tome šta sve nismo uradile a želimo i moramo to uraditi pre tridesete. Ili smo uradile neke stvari a ostalo ih je još. Neke predloge vam dajemo u današnjem tekstu. Završiti fakultet Diploma je svakako nešto što do tridesete treba da ostvarimo. Ona...