Ima nekih stvari koje znaš da ne smeš: cediti bubuljice, čupati sede ili - najgore od svega - guliti gel s noktiju. Ovo poslednje je zaista pravi zločin jer možeš ozbiljno oštetiti nokte. Ako neveštim postupkom uništiš gornji sloj, nokti će ti se opasno stanjiti i oslabiti i vrlo se...