Brakovi su bile doživotne veze u kojima su mnogi ostajali, čak i kada bi najradije nestali daleko, a sve "da ne bi selo pričalo" nešto loše ili jer su žene pretežito bile domaćice i bez suprugove podrške rijetko bi koja imala financijsku sigurnost. Ostajati u braku, lošem i nesretnom, nije bilo...